Merhaba değerlerimi yorumlarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler tsh : 0,44 uIU/ml ?

Merhaba değerlerimi yorumlarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler tsh : 0,44 uIU/mlserbest t3 : 3,89 pg/mlserbest t4 : 0, 75 Bu yaklaşık bir ay önceki değerlerimdir günde 1 adet levotiron kullanıyorum.Şu günlerde baş dönmesi şikatim var tsh t3 ve t4 veya herhangi birisi normal sınırların altına indiğinde baş dönmesi yaparmı.

Tahlil.com Cevabı : Tedavinize devam etmeniz gerekli, baş dönmesinin ise bir çok nedeni olabilir,öncelikle doktorunuz ve o gerekli görürse nöroloji bölümüne başvurmanız uygun olacak