Merhaba, dizimde haftada bir tekrarlayan ağrı şikayetim nedeniyle doktora gitmiştim?

Merhaba, dizimde haftada bir tekrarlayan ağrı şikayetim nedeniyle doktora gitmiştim, kıkırdak ezilmesi var denildi fakat verilen ilaçlarla ağrım geçmedi, bu kez kan tahlili yapıldı, Sedimantasyon değerim 29; CRP ise 2,22. Vücudumda ateş yok sadece diz ağrısı şikayetim var romatizma olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Dizinizdeki enflamasyondan dolayı da CRP değeri yükselebilir..