Merhaba doktor bey ben en sn 4 subatta adet oldum

Merhaba doktor bey ben en sn 4 subatta adet oldum 14 subatta nısanlımla ters olarak ılıskıye gırdık ıcıme bosaldı ılk kez oldugu ıcınde cok zorlandık ve toparlanmak zaman aldı korunmadık ve ertesı gun hapı vs gıbı seyler de kullanmadım.o tarıhten berıde adet olmuyorum en son subat dortte oldum 5 gun surdu neredeyse ucuncu donem adetı yaklasıyor hala adet olmadım 4 kere gebelık testı yaptım sonuc her defasında negatıf cıktı ne yapmalıyım nısanlım sehır dısında ve bır araya gelemıyoruz bunalıma gırdım oda arastırıyor ama gebelık testlerı sureklı negatıf cıkıyor gecen haftadoktora gıttım durumu anlatmadım bekar mısın dedı evet dedım farlutal 5mg tablet verdı 5 gun boyunca gunde ıkı kez olmak kosuluyla kullanıp ılac bıtımınde 7 gun beklememı soyledı bugun ılacım bıttı ılacı kullanırken sancım vardı 7 gun beklememı soyledı adte gormezsem yıne gelecekmısım sızce hamıle olabılırmıyım..cok korkuyorum lutfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Gebe olma olasılığınız yok.4 test de negatif çıkmış.Stres veya hormonal sorunlar nedeniyle adetiniz gecikmiş olabilir.farlutal sonrası muhtemelen adet göreceksiniz.