Merhaba doktor bey; benim son adet tarihim 28.07.2011 ve 13-19 ağustos tarihleri arasında ilişkiye girdik.

Merhaba doktor bey; benim son adet tarihim 28.07.2011 ve 13-19 ağustos tarihleri arasında ilişkiye girdik. 31.08.2011'de B-HCG yaptırdım ve sonuç 13.7 çıktı. adetimde gecikti. Bütün hamilelik belirtilerim var. Sabahları kusma,sık idrara çıkma,baş dönmesi,kasık ağrısı... Hamile miyim? Hamile isem; bu değer sat tarihime göre biraz düşük bir değer gibi geldi. Sıkıntılı bir durum olabilir mi sizce yada döllenme geç olmuş olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı :  13,7 hamilelik için düşük bir beta hcg değeri.Hamilelik yönünden bir bulgu olarak değerlendiremeyiz,eğer önümüzdeki günlerde de adet görmezseniz bir kadın doğum uzmanına başvurun