Merhaba . Dün aLerji testi yaptırdım . Birçok şeye aLerjim var . ReaksiyonLarıyLa yazıyor . Bu reaksiyonLar neye göre ?

Merhaba . Dün aLerji testi yaptırdım . Birçok şeye aLerjim var . ReaksiyonLarıyLa yazıyor . Bu reaksiyonLar neye göre ? MeseLa "B6 Kedi 15x5" yazıyor . Bu "15x5" ne anLama geLiyor ? Birde "C2 Pozitif KontroL(histamin 10x8" yazıyor . Bunu hiç anLamadım.. "Pozitif kontroL histamin" nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Alerji testleri spesifik testlerdir.Sonuçları değerlendirebilmek için tüm raporu referans değerleriyle görmek gerekiyor.Dilerseniz sonucunuzu [email protected] adresine mail atabilirsiniz