Merhaba dün gece birden göğsümde bi batma sonra sıkışma soğuk terleme ve kollarımda uyuşma ile fenalaşıp hastaneye gittim

Merhaba dün gece birden göğsümde bi batma sonra sıkışma soğuk terleme ve kollarımda uyuşma ile fenalaşıp hastaneye gittim EKG çekildi ve acilde kan sonuçlarım MCHC33.8 MCH31.0 RDW12.9 PLT300 MPV8.7 PCT0.260 PDW16.7 TROPONİN I 0.100 CK-MBkütle 0.881

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.