Merhaba en son 8 mayis regl oldum 23 haziran da beta hcg yaptirdim 92 cikti

Merhaba en son 8 mayis regl oldum 23 haziran da beta hcg yaptirdim 92 cikti ultrasonda bakildi kese gozukmedi tekrar beta hcg istedi 27 haziran da yaptirdim 717 cikti ultrasonla ve vajinal ultrasonla bakti yine keseyi goremedi 1 temmuzda çağırdı dış gebelik olabilir mi yoksa yeni bir gebelik mi

Tahlil.com Cevabı : Gebelik haftası küçük olabilir, ortalama 5 haftada kese görülebilir..