Merhaba en son adet tarihim 2 şubat 25 martta düşük yaptım daha sonra adet olmadım ve nerdeyse 2 ay oldu dün kan testi yaptırdım ve sonucu 87.5 çıktı

Merhaba en son adet tarihim 2 şubat 25 martta düşük yaptım daha sonra adet olmadım ve nerdeyse 2 ay oldu dün kan testi yaptırdım ve sonucu 87.5 çıktı sağlık ocağında yaptırdım dr hamile olabilirsinde olmayabilirsinde dedi yarın kadın doğuma gideceğim acaba hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Düşük sonrası bir süre BETA HCG değerleri yüksek olabilir.Kadın doğum doktoruna muayene olmanız ve yapılacak tahliller durumunuz hakkında detaylı bilgi verecektir.