Merhaba erkek arkadaşımla duşta agız yolu ile birşeyler yaşadım birleşme olmadı kesinlikle ;

Merhaba erkek arkadaşımla duşta agız yolu ile birşeyler yaşadım birleşme olmadı kesinlikle erkek arkadaşımın menisi Boşalma esnasında vajinama gelmiş olabilir su falan tuttuk ama tamamen boşalma olmadı sıçrama gibi oldu hamilemiyim ? lütfen yardımcı olun Acil

Tahlil.com Cevabı : Duşa girmeyin bir daha sizde bu kadar korkuyorsanız:) Bu şekilde hamile kalınmaz