Merhaba. erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik İçine boşalma olmadı ancak oladabilir ?

Merhaba. erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik İçine boşalma olmadı ancak oladabilir tam emin olamıyorum.ıslak mendille sildim hemen. ilk defa böyle bir şey yaptık. Hamile kalma riskim var mı acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Düşük bir ihtimal. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaptırın.