Merhaba, gebelik için Beta HCG testi yaptırdım. sonuç <0.100mlU/mL çıktı. fakat bu sırada CİPRASİD ve PİYELOSEPTYL kullanıyordum?

Merhaba, gebelik için Beta HCG testi yaptırdım. sonuç <0.100mlU/mL çıktı. fakat bu sırada CİPRASİD ve PİYELOSEPTYL kullanıyordum. kullanmış olduğum bu ilaçlar sonucu etkiler mi? adetimi olduktan 3 gün sonra bu testi yaptırdım. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hayır etkilemez.Sonucunuz negatif Gebelik yok