Merhaba geçen ay içinde eşimle ilişkiye girdik çocuk çok istiyoruz ama 3 defa içeri boşaldı adetim 6 gün gecikti?

Merhaba geçen ay içinde eşimle ilişkiye girdik cocuk cok istiyoruz ama 3 defa içeri boşaldı adetim 6 gün gecikti ama hiçbir hamilelik belirtisi yok bende hamile olabilir miyim testlerde hep negatif cıktı son testte cok soluk cift çizgi vardı

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine batırın.