Merhaba geçen ay tahlil yaptırdı. Sonuçları E-Nabız sistemine yansımış fakat sonuçlardan bir anlam çıkaramadım

Merhaba geçen ay tahlil yaptırdı. Sonuçları E-Nabız sistemine yansımış fakat sonuçlardan bir anlam çıkaramadım. Lütfen yardımcı olurmusunuz. İyi çalışmalar TAHLİL SONUÇ Referans Değeri     ANTİ HIV 0,09 0 - 20     HBsAg 0,21 0 - 1

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.