Merhaba gözlerde büyüme ve uzun süren ishal şikayetiyle doktor tsı testi istedi sonuçları yorumlar mısınız..

Merhaba gözlerde büyüme ve uzun süren ishal şikayetiyle doktor tsı testi istedi sonuçlar TSH 0.08. Refarans aralığı 0,34-5,6 ST3. 5,84. R...........A.......... 2,5-3,9 ST4. 1,65. R...........A...........0,61-1,12. Sonuçlar bu neyapmam gerekli teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümünce değerlendirilmeniz gereklidir..