Merhaba, hamilelik öncesi kontrol için tahlil yaptırdım. bu değerler normal mi hamile kalmama engel mi acaba ? teşekkürler şimdiden TOXO IgG (KANTİTATİF) 225

Merhaba, hamilelik öncesi kontrol için tahlil yaptırdım. bu değerler normal mi hamile kalmama engel mi acaba ? teşekkürler şimdiden TOXO IgG (KANTİTATİF) 225    IU/ml < 50 IU/ml NEGATİF > 50 IU/ml POZİTİF TOXO IgM     0.15    S/CO

Tahlil.com Cevabı :

Toxo IG M pozitifliği gebelik yönünden risk yaratır.Sizde de negatif çıkmış.Sorun yok yani.