Merhaba HBS Ag 0.24 NonReact Anti HBS 87.6 Reactive Anti HCV 0.02 NonReact Anti HIV 0.47 NonReact El

Tahlil.com Cevabı : Merhaba HBS Ag 0.24 NonReact Anti HBS 87.6 Reactive Anti HCV 0.02 NonReact Anti HIV 0.47 NonReact Elisa testi sonuçlarım Olayın gerçekleşmesi testten tam 2 hafta önce durum nedir ve bir sonraki testi ne zaman yaptırmalıyım.