Merhaba, hemogram sonuçlarım da CRP: 6.7 normal değer <5 MO# 0.6 normal değer 0.24-0.36 NE% 41.7 normal değer 45-78 çıktı. Normal mi?

Merhaba, hemogram sonuçlarım da CRP: 6.7 normal değer <5 MO# 0.6 normal değer 0.24-0.36 NE% 41.7 normal değer 45-78 çıktı. Gördüğüm kadarıyla diğer oranlarda anormallik yok. Bu değerler ile ilgili beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Endişeliyim. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde ciddi bir sorun görünmüyor..