Merhaba HGB değerim 12,1 demir bağlama kapasitesi 336.bende anemi mi var yani?

Tahlil.com Cevabı : Cinsiyetiniz kadın ise anemi yoktur..

d*********** :

Merhaba erkek arkadaşım vajinama parmağını soktu ama bende iç çamaşırı vardı üstünden bir gün sonra da hafif bir kan lekesi vardı yardım edin lütfen.

Cevap:

Bu şekilde hamilelik oluşamaz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.