Merhaba hipotiroidi şüphesiyle kan tahlili yaptırdım. Tsh 0.76 çıkmış. Sizce hipotiroidi miyim?

Merhaba hipotiroidi şüphesiyle kan tahlili yaptırdım. Tsh 0.76 çıkmış. Sizce hipotiroidi miyim? Ayrıca kan tahlili sonuçlarımda eos% 0.2 çıkmış. Hct ise 40. Kansızlıkla bir alakası olabilir mi? Endişeleniyorum

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.