Merhaba hiv test sonuçlarımı aldım size de yazıyorum

merhaba hiv test sonuçlarımı aldım size de yazıyorum . anti hcv 0.03 negatif, anti hiv 0.4 negatif anti hbs 0 negatif, sağlık ocağında doktor anti hbs nin değerlerinin altını çizdi aşıya gönderdi ve bir aşı oldum ve bir ay sonraya gün verdi, açıkcası pek açıklama yapmadılar, size de sorayım dedim.

Tahlil.com Cevabı : HIV ve HCV testleriniz negatiftir..

b********** :

Merhabalar Hocam Süpeli ilişkimden 105 Gün Sonraki devlet hastanesi Test Sonuclarim HBs Ag    Negatif    0,6947 Anti Hbs Negatif 0 (2 kere enberix asisi oldum aşi tutmamış) Anti Hvc Negatif 0.177 Anti Hiv 1/2 Negatif 0.350 VDRL-RPR Negatif Hocalrim yorumlarsaniz sevinirim

Cevap:

Sonuçlarınız temizdir, 6. ayda tekrarlatmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.