Merhaba hocam. 13 gündür Diane 35 kullanıyorum kistim için.

Merhaba hocam. 13 gündür Diane 35 kullanıyorum kistim için. Bugün(2eylül) bi ilişki yaşadım, prezervatif kullanmadık, içime boşalma olmadı, boşalmadan önce geri çekildi fakat bu durumda zevk suyunun hamile bırakma olasılığı var mıdır? İlacıma her zamanki gibi devam edicem 8 tane kaldı. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz düzenli ilaç kullanıldığında yok denecek kadar azdır..