Merhaba hocam 21 yasında genç bir kızım.sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinama boşalma olmadı olaydan 5 gun sonra adet oldum

 Merhaba hocam 21 yasında genç bir kızım.sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinama boşalma olmadı olaydan 5 gun sonra adet oldum gecikme yaşanmadı idrar testide yaptım negatif çıktı ama ben yinede hamile olabileceğimden korkuyorum karnımda bişey varmış gibi hissediyorum pskolojık olabilr mi

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.