Merhaba hocam 25 yaşındayım, sürekli gözlerim kararıyor bu karartı ile baş dönmesi eşlik ediyor, birden acıkıyorum ve acıktığımda elim ayağım çenem dahi titreme

Merhaba hocam 25 yaşındayım, sürekli gözlerim kararıyor bu karartı ile baş dönmesi eşlik ediyor, birden acıkıyorum ve acıktığımda elim ayağım çenem dahi titremeye başlıyor ve çok fazla baş ağrım oluyor, yemek yedikten sonra da bu titreme hemen geçmiyor. Ne yapmalıyım, ne olabilir, hangi doktora görünmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Bahsetmiş olduğunuz durum hipoglisemi atağını düşündürüyor.Yani kan şekerinin normalden daha düşük olması.Bunu tam olarak anlayabilmeniz için bir  dahiliye doktoruna muayene olmanız gerekmektedir.
Bu süre içerisinde yanınızda devamlı şeker bulundurun ve atak geldiği an imkanınız olursa kan şekerinize baktırın.