Merhaba hocam 52 yaşındaki babamın tahlil sonuçlarını yorumlar mısınız?

Merhaba hocam 52 yaşındaki babamın tahlil sonuçlarını yorumlar mısınız? Sonuçların da; pH-5.5, Dansite-1015, Protein negatif, Glukoz pozitif, Keton negatif, WBC 2-3, RBC 1-2, Epitel nadir, Bakteri görülmedi, Kristal görülmedi, Silendir görülmedi. Şimdiden teşekkürler hocam.

Tahlil.com Cevabı : Babanızın idrarında şeker çıkmıştır, şeker hastalığı yönünden araştırılmalıdır..