Merhaba hocam, annemde yaklaşık iki haftadır şiddetli öksürme var. doktora gitti antibiyotik ve hava verip kan tahlili yaptılar. tahlil sonucunda sedimentasyon

Merhaba hocam, annemde yaklaşık iki haftadır şiddetli öksürme var. doktora gitti antibiyotik ve hava verip kan tahlili yaptılar. tahlil sonucunda sedimentasyon oranı 31 çıkmış kanında mikrop var antibiyotik kullan demişler. Çok korkuyorum internette kanserde filan görülür diyor bilgilendirir misiniz

Tahlil.com Cevabı :

Enfeksiyonlarda sedimentasyon dağerinin yükselmesi normaldir...