Merhaba hocam annemin kan tahlilinde eos% 10.99 referans aralığı 0.6-7.3 ?

Merhaba hocam annemin kan tahlilinde eos% 10.99 referans aralığı 0.6-7.3 eos# 0.86 referans aralığı 0.03-0.44 sizce ne olabilir korkulacak bi durum mu acaba? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :  Anenizin eosinofil değeriniz yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.http://tahlil.com/eozinofil-eosinofil-nedir-eozinofil-yuksekligi-ve-eozinofil-dusuklugu-hangi-durumlarda-gorulur