Merhaba hocam, ben 1.5 ay önce erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim ama boşalma olmadı.ama sürekli vajinaya sürtündü?

Merhaba hocam, ben 1.5 ay önce erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim ama boşalma olmadı.ama sürekli vajinaya sürtündü. ben düzenli olarak adetimi oldum.28 nisan da da adet oldum ama 2 gün sürdü. psikolojik midir bilmiyorum kendimi hamile gibi hissediyorum .sizce hamile kalma riskim var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riskiniz çok azdı, ancak adetiniz de normaden kısa sürdü ise test yapmanızı öneririz..