Merhaba hocam ben 22 yaşındayım bugün idrar tahlili yaptırdım sonucu iyi mi sizce? Lökosit esteraz : + Yassı epital : <1 Lökosit : 12 Eritrosit : 5?

Merhaba hocam ben 22 yaşındayım bugün idrar tahlili yaptırdım sonucu iyi mi sizce?  Lökosit esteraz : + Yassı epital : <1 Lökosit : 12 Eritrosit : 5 CRP : 0.01

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu görünüyor, idrar kültürü yaptırıp tedavi olmanızı öneririz..