Merhaba hocam ben hepatit b taşıyıcısıyım 5 yıl önce cıktı fakat benim hbsag 1000 çıkıyordu sürekli yeni yaptırdığım tahlilde ise 3236.46 cıktı anti hbs ise 0.5

Merhaba hocam ben hepatit b taşıyıcısıyım 5 yıl önce cıktı fakat benim hbsag 1000 çıkıyordu sürekli yeni yaptırdığım tahlilde ise 3236.46 cıktı anti hbs ise 0.51 çıktı ggt 17 alt 29 ast 16 çıktı yükselmiş mi oluyor acaba bana bu konuda bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı :

HBV DNA ,HBEAG ve ANTİ HBE gibi ilave testlerin de yapılması durumunuz hakkında fikir verecektir