Merhaba hocam ben kalp rahatsızlığımdan dolayı acile gittim.

Merhaba hocam ben kalp rahatsızlığımdan dolayı acile gittim.kan tahlillerimi yaptırdılatr grafikte işaretliplan değerler.wbc 4,3 rbc 3,9 hgb 10,5 hct 31,8 mcv 81,4 mchc 32,9 rdw-cv 14 plt 215 neu#2,1 mon#0,4 bas%3,5 değerleri gösterilmektedir.yaşım 36 .bu sonuçla benim losemi hastası olduğumu soyleyebilrmisiniz.yardımcı olun lütfen şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlar lösemi değil de anemi hastası olduğunuzu gösteriyor.