merhaba hocam Ben yaklaşık 2 yıl önce kıl dönmesi ameliyatı oldum.

merhaba hocam Ben yaklaşık 2 yıl önce kıl dönmesi ameliyatı oldum. Bu sabah kalktığımda kıl dönmesinin eski yerine yakın olan dikişte baya byük bir şişlik var hiç acımıyor sert de değil yumuşak bir şişlik acaba kıl dönmesi tekrarlamış mıdır yoksa dikişlerde bir şişlik mi var cevplarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle geçmiş olsun.

İlk fırsatta bir genel cerrahi uzmanına muayene olmanızı öneriyoruz