Merhaba hocam benim adetimin günü geçeli on gün oldu dun bhcg bakıldı ve sonuc 3.54 cıktı

merhaba hocam benim adetimin günü geçeli on gün oldu dun bhcg bakıldı ve sonuc 3.54 cıktı doktor gebe olabilirsin haftaya yıne bakalım dedı ama bi hastaneye gıtsen belli kese erkenden gözükür dedı ama bende bırde polikistik over var ona baglı bı neden olabılır mı yada gebe olabılır mıyım

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif görünüyor, adet olmaz iseniz 1 hafta sonra testi tekrarlayabilirsiniz, şu anda usg ile bulgu alınamaz..