Merhaba hocam benim beta hcg değerim 1373 dün kan tahlili yaptırdım kese görünür mü

merhaba hocam benim beta hcg değerim 1373 dün kan tahlili yaptırdım kese görünür mü daha önceden de gebelik testinde pozitif çıktı 6 ay önce de düşük yaptım dış gebelikten korkuyorum .

Tahlil.com Cevabı : Gebelik kesesi ortalama 5. haftalık gebelikle görülür..