Merhaba hocam benim kan grubum A rh + evleneceğim bayanın ise 0 rh + ...yaptığınız yorumların bir kısmını okudum. nadiren subgrup riski oluşabilir diyorsunuz. b

Merhaba hocam benim kan grubum A rh + evleneceğim bayanın ise 0 rh + ...yaptığınız yorumların bir kısmını okudum. nadiren subgrup riski oluşabilir diyorsunuz. bizde uyuşmazlık var mı ve bu subgrup riskini önceden tahlillerle öğrenebilir miyiz. ilerde ciddi sorunlarla karşılaşır mıyız?

Tahlil.com Cevabı :

Kan uyuşmazlığı durumunuz yok.Merak etmeyin