Merhaba hocam, benim merak ettiğim tahlildeki,BAS# neyin degerını gosterır?

Merhaba hocam,benim merak ettiğim tahlildeki,BAS# neyin degerını gosterır?Normalde degerının 0-0,3 olması gerekiyormuş.Yapılan ıkı tahlılın bırınde,0,7 dıgerınde 0,10 cıktı.

Tahlil.com Cevabı : Basofil klinil olarak anlamlı değildir.Fazla bir önemi yoktur.Sonuçlarınız normal olarak kabul edilebilir.