Merhaba Hocam, birlikte olduğum kişi HIV virüsü taşımıyorsa yani ortada bir cinsel sağlık problemi yoksa, korunmasız cinsel ilişki bir risk midir yoksa?

Merhaba Hocam,birlikte olduğum kişi HIV virüsü taşımıyorsa yani ortada bir cinsel sağlık problemi yoksa, korunmasız cinsel ilişki bir risk midir yoksa?

Tahlil.com Cevabı : Cinsel yolla bulaşan hastalıklar sadece HIV virusu ile ilgili değildir, bir çok hastalık bulunmaktadır