Merhaba hocam bu ay adet günüm 4 gün gecikti ve 4. gün öğlen de çok az bir kanama oldu

Merhaba hocam bu ay adet günüm 4 gün gecikti ve 4. gün öğlen de çok az bir kanama oldu ve bir daha olmadı ayrıca son bir haftadır göğüslerim de ağrı oluyor onun haricen de hiç ağrım yok hamile olma ihtimalim var mıdır test yapmalı mıyım yoksa bu adetimin başlayacağının belirtisi mi..Teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Test yapmanızı öneririz..