Merhaba hocam en son 3 ağustosta adet gördüm adetim 8 gün gecikti kan testi yaptırdım 811.5 çıktı değerlendirebilir misiniz?

Merhaba hocam en son 3 ağustosta adet gördüm adetim 8 gün gecikti kan testi yaptırdım 811.5 çıktı değerlendirebilir misiniz?Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Eğer Beta HCG değerinden bahsediyorsanız değeriniz yüksek çıkmış. Bir süre daha değerinizi takip ederek hamileliğin oluşup olmadığını netleştirebilirsiniz.