Merhaba hocam erkek arkadaşımla iki hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ?

Merhaba hocam erkek arkadaşımla iki hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bende pantolon vardı onun üstünde bir şey yoktu boşalma olmadı bir sıcaklık hissettim sürtünmeden yada zevk suyu gelmesi lazım eğer zevk suyu geldiyse spermler pantolondan geçer mi lütfen bilgi verin teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamile kalma ihtimali neredeyse yoktur, ancak gene de adet gecikmesini 1 haftanın üzerinde yaşarsanız gebelik testi yaptırabilirsiniz.