Merhaba hocam erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdik içime boşaldı snra ben tuvalete gidip tuvaletimi yaptım

Merhaba hocam erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdik içime boşaldı snra ben tuvalete gidip tuvaletimi yaptım ve temizlenirken vajinamı sildiğimde peçete de onun boşaldığı sıvıyı gördüm çok huzursuzum adetimde geçikiyor spermler hareketli oluyormuş sizce vajinama temas ettiği için hamile kalır mıyım

Tahlil.com Cevabı : Ne kadar gecikme olduğunu belitmemişsiniz ancak 5 gün yada beş günden fazla gecikme varsa test yaptırmanız uygundur.