Merhaba hocam geçende yazmıştım geçen hafta salı günü beta hcg testi yaptırmıştım sonuç 0,23 çıkmıştı bugün yaptırdım 53,26 çıktı

Merhaba hocam geçende yazmıştım geçen hafta salı günü beta hcg testi yaptırmıştım sonuç 0,23 çıkmıştı bugün yaptırdım 53,26 çıktı sizce sonuç nedir ? Lütfen cvp verin eşimle sabırsızlıkla bekliyoruz

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

m********* :

Merhaba hocam geçende yazmıştım geçen hafta salı günü beta hcg testi yaptırmıştım sonuç 0,23 çıkmıştı dün yaptırdım 53,26 çıktı sizce sonuç nedir ?eşimle birlikte sizden haber bekliyoruz lütfen cvp verin :(

Cevap:

Sizler için geliştirdiğimiz gebematik ile sorunuza cevap bulabilirsiniz.http://tahlil.com/gebematik

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.