Merhaba Hocam, Kan tahlillerimde HBsAG 0,83, Anti HBs 16,96,

Merhaba Hocam, Kan tahlillerimde HBsAG 0,83, Anti HBs 16,96, Anti HCV 0,12 ve Anti HIV 0,44 cikti. Anti HIV eskiden 0,07 di, biraz artmis bir kac ay icinde. Degerlerim normalmi? Bulastirici hastaligim varmi acaba? Cevab icin tskler.

Tahlil.com Cevabı : Önemli olan değerlerinizin negatif çıkmasıdır..