Merhaba hocam korunmasız ilişkiye girdikten 8-9 ay sonra kan verdim?

Merhaba hocam korunmasız ilişkiye girdikten 8-9 ay sonra kan verdim kanımı aldılar ama kan hastaya ulaştı diye mesaj gelmedi acaba kanda sorun olmusmudur? kan verirken kanda sorun varmı bakıyolarmı? aids bulasmısmıdır

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen sonuçların normal, problem olsaydı sana ulaşırlardı.Ama için rahat olsun diye rurin kan testlerinden geçebilirsin