Merhaba hocam; miktar: 7,5 cc Renk: beyaz PH :8 Viskosite: Nornal Lifefaksiyon:20 1 cc de ki spermatozoon : 25.6 ?

Merhaba hocam; miktar: 7,5 cc Renk: beyaz PH :8 Viskosite: Nornal Lifefaksiyon:20 1 cc de ki spermatozoon : 25.6 milyon total spermatozoon: 192 milyon Lökosit: 5-6 (Motilite) Hızlı ileri 70 yerinde 10 hareketsiz10 (Morfoloji) Normal Yapı:80 Baş Eekti: 10 Kuyruk Efekti: 10

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.