Merhaba hocam nişanlımla ilişkiye girdik ama 1 saniye bile sürmedi pen*simin girip çıkması korunmasızdım

 Merhaba hocam nişanlımla ilişkiye girdik ama 1 saniye bile sürmedi pen*simin girip çıkması korunmasızdım ama vajina içine ve etrafına bile boşalmadım sizce hamile kalma olasılığı var mı? tahminiz ne kadardir lütfen cok acil..teşekürler

Tahlil.com Cevabı : Eğer vajinaya spermlerin temas ettiğini düşünüyorsan  ve adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.