Merhaba hocam şüpheli ilişkilerden 10 yıl sonra yapılan anti hiv sonucum negatif, benim merak ettiğim husus şüpheli ilişkiden çok uzun zaman geçmiş olması

Merhaba hocam şüpheli ilişkilerden 10 yıl sonra yapılan anti hiv sonucum negatif, benim merak ettiğim husus şüpheli ilişkiden çok uzun zaman geçmiş olması bu kadar zamandan sonra vücut hala antikor üretirmi merakımı giderirseniz çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Bu saate kadar hastalık kapsaydınız çoktan belli olurdu ancak sizde HIV Fobisi de olabilir.Bu konuda sitemizde yüzlerce soru yanıtladık yazı yayınladık.Arama motorumuzdan araştırabilirsiniz.