Merhaba hocam yaşım 17 geçen hafta spermiyogram testi yaptırdım Konsantrasyon 22 mil/ml A hızlı hareket %14 B yavaş hareket %19 C yerinde hareket %17 D har

Merhaba hocam yaşım 17 geçen hafta spermiyogram testi yaptırdım Konsantrasyon 22 mil/ml A hızlı hareket %14 B yavaş hareket %19 C yerinde hareket %17 D hareketsiz %50 Görünüş:Opak Viskosite:Normal Hacim:3.9 cc Likefaksiyon: 25 dk PH: 7.2 Aglütinasyon: Negatif Varikosel ameliyatı olmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Doktorunuz tarafından önerildi ise evet..