Merhaba Hocam.22 yaşında erkeğim elisa test sonucumda şöyle yazıyor. Anti HIV (ELISA)?

Merhaba Hocam.22 yaşında erkeğim elisa test sonucumda şöyle yazıyor. Anti HIV (ELISA) => SONUÇ = 0.20 NEG, BİRİM =S/CO, REFERANS ARALIĞžÂžÃ‚ÂžI=> MİN: 0, MAX :1 (0-1 NEGATİF, >1 POZİTİF ) BİR PROBLEM VAR MI ACABA ?

Tahlil.com Cevabı :  Normal sonuç