Merhaba hocam..25 günlük bir kızım var. TSH değeri yüksek çıkıyor dediler.bugün yaptırdığım test sonuçlarına göre..FT4:14.80 pmol/L .TSH : 6.22 uIU/ML ?

Merhaba hocam..25 günlük bir kızım var. TSH değeri yüksek çıkıyor dediler.bugün yaptırdığım test sonuçlarına göre..FT4:14.80 pmol/L .TSH : 6.22 uIU/ML çıkıyor.hocamızın biri şuan için ilaca yok derken.daha sonraki gittiğim doktor hanım birkaç güne FT4 dahada düşerse ilaca başlamamız lazım dedi.yardım

Tahlil.com Cevabı : Bir Üniversite hastanesi çocuk endokrinoloji bölümünce değerlendirilmesini öneririz..