Merhaba idrarda 2-4 loosit,2-4 eritrosit,6-8 epitel hucresi,bakteri goruldu dıye bır sonuc aldım?

Merhaba idrarda 2-4 loosit,2-4 eritrosit,6-8 epitel hucresi,bakteri goruldu dıye bır sonuc aldım.Mide bulantısı halsızlı ve eklem agrılarla baslyan rahatsızlık.İdrar enfeksyonu tesşış koyuldu.Sizce dogrumu?Tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : idrar kültürü tahlili yapılması daha net bilgi verecektir